Yuvarlak Masa Buluşmaları
 

4B Genç Profesyoneller üyelerinin diğer üyelere yönelik hazırladığı ve bilgi ve deneyim paylaşımlarında bulunacağı Ekim Ayı Yuvarlak Masa Buluşması'nın* teması: Koçlukta Hedef Belirleme ve Kendine Koçluk

4B GP Üyesi Aslı KÖSEDAĞ moderatörlüğünde yürütülecek "Koçlukta Hedef Belirleme ve Kendine Koçluk" yuvarlak masa buluşmasında, kendini tanıma, iş ve özel yaşamdan beklentileri tespit etme ve kişisel eylem planı hazırlama başlıklarını ele alacağız.

YUVARLAK MASA BULUŞMALARI
Tarih:
5 Ekim 2016, Saat: 19:30-21:00
Yer: Şehit Muhtar Cad. No:40,
Beyoğlu/İstanbul
(0212) 297 1313
Web: www.eliteworldprestige.com.tr
Katılım: GP üyelerine ücretsiz bir etkinliktir
Konuşmacı: Aslı Kösedağ
Başvuru: 4bgpknet@gmail.com

ASLI KÖSEDAĞ Kimdir?

2007 yılında Kocaeli Üniversitesi, ÇEKO bölümünden mezun oldu. İş hayatına Ekol Lojistik İK departmanında başladı. Ardından, 2008-2013 yılları arasında British American Tobacco'da İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Koordinatörü olarak görev yaptı. 2013 yılı sonunda Zorlu Holding, Eataly'de İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaya başladı.

2014 yılı sonunda Profesyonel Koçluk eğitimi almak üzere Amerika'ya giderek, New York University'de Koçluk programını tamamladı. Bu sürede yoga ve meditasyon ile ilgili gelişmeleri takip ederek çeşitli kamplara katıldı. Koçluk çalışmalarını, meditasyon ve nefes teknikleri ile zenginleştirdi. 1,5 yılın ardından Türkiye'ye geri döndü.

Erickson International, NLP Practitioner eğitimini tamamlamladı. 2016 yılı Şubat ayında Koçluk ve İnsan Kaynakları danışmanlığı yapmak üzere kendi şirketini kurdu. Aynı zamanda ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) üyesi olup, halen New York'da devam eden genç girişimciler için gönüllü koçluk desteği programının üye koçlarındandır.

Şu anda, Kariyer ve Yetenek Yönetimi Koçu olarak bireysel ve kurumsal koçluk hizmeti vermektedir. Özellikle; genç yönetici adayları ve orta kademe yöneticilere yoğunlaşmakta ve kariyer planlamaları doğrultusunda hem bir Koç, hem de İK profesyoneli olarak danışanlarına yol arkadaşlığı yapmaktadır.